ВІТАЄМО !

З  НОВИМ 2018 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРЕСТОВИМ!

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім'ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай ваше все сімейство процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

З  ДНЕМ  СВЯТОГО  МИКОЛАЯ!

Темна нічка наступає,
Снігом білим засипає
Всі дороги і будинки,
Всі дерева і ялинки.
Ніби казка на малюнку –
Сніг малює візерунки.
Двері в хату відкривай,
Йде до вас сам Миколай .
Він несе свої вітання,
Радість, свято, побажання:
Щоб у кожній хаті – всі були багаті!
Щоб у кожнім домі всі жили в любові!

Вітаємо всіх колег, дітей, батьків зі святом Знань!!!
          Бажаємо успіхів у справі освіти дошкільнят, міцного здоров’я, порозуміння, творчої наснаги. Особливо Вітаємо наших випускників, які 1 вересня  вперше підуть до школи. Ми на Вас чекали – ми Вам раді!

Вітаємо усіх, хто відвідує наш дошкільний навчальний заклад  , всіх, хто ходив до нього у минулому році! і новеньких діток  та батьків!
            Швидко промайнули літні канікули, всі відпочили, зміцніли, засмагли , подорослішали – і готові з новими силами працювати. Батьки на своїх робочих місцях, а діточки будуть чекати на них у дитячому садку. Але малята не будуть сидіти склавши руки. Вони теж будуть працювати. Найголовніше – вони будуть розвиватись  у садочку та  грати у різні ігри . Саме гра – це основна праця малюка. А ми, педагоги постараємося щоб у грі наші діти краще навчалися розмовляти, ліпити, малювати, вирізати,співати і танцювати, опанували початкову математику і грамоту та,  найголовніше,  відчули себе самостійною особистістю серед одноліток, рідних, дорослих.
          Сподіваємося на плідну співпрацю нашого педагогічного колективу з Вами, шановні батьки! Тому що ми з Вами «йдемо в один бік», вирішуємо одні завдання – ростимо наших дітей!

Бажаємо успіхів!